Yeniden Refah Partisi Encümen Aday Adayı Mustafa Fırat Tanıtım toplantısı düzenledi

Yeniden Refah Partisi Malatya Battalgazi Belediyesi Encümen tanıtım toplantısını Orduzu’da gerçekleştirdi.

Yeniden Refah Partisi Battalgazi Belediyesi Encümen aday adayı Mustafa Fırat tarafından organize edilen tanıtım toplantısına, Yeniden Refah Partisi Battalgazi İlçe Başkanı Yusuf Polat, Yeniden Refah Partisi Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ayetullah Geçen, Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Bilal Yıldırım ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Orduzu mahallesinde bir düğün salonunda gerçekleştirilen encümen tanıtım toplantısında bir konuşma yapan Yeniden Refah Partisi Battalgazi Belediyesi encümen aday adayı Mustafa Fırat, girmiş olduğu yolda kendisini yalnız bırakmayan Orduzu’lu ve Battalgazi’li vatandaşlara teşekkür ederek, “Beni bu yolda yalnız bırakmadığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Önümüzde bir seçim var. Yıllardır Orduzu’lular olarak belediyelerden en geç hizmet aldığımız zamanları hepimiz biliyoruz. Bunun acısını her köşede beraber konuştuk ama bir türlü çözüm üretemedik. Her zaman Orduzu  ötelenmiş  bir İlçe oldu. Merkeze en yakın İlçe olmasına rağmen en geç hizmeti  aldı. İnşallah bu seçimlerde Yeniden Refah Partisi bünyesinde görev verilirse sizlerinde desteği ile çok güzel hizmetler yaparak sizlere layık olmaya çalışacağız..”ifadelerini kullandı.

Yeniden Refah Partisi Battalgazi İlçe Başkanı Yusuf Polat ise yaptığı konuşma da, Hem Battalgazi hem de Büyükşehir Belediyesini alacaklarını iddia ederek, “Gerek Battalgazi İlçe Başkanlığı Gerekse Büyükşehir Belediye Başkanlığı olarak adaylarımız Bilal Yıldırım ve Ayetullah Geçen ile birlikte Orduzu’ya büyük önem veriyor ve hassasiyet gösteriyoruz. Özellikle depremden sonra yaşanan sıkıntıları bu ilçenin bir evladı olarak  yakinen biliyoruz. Önceliğimiz depreme dayanıklı konutlar ve imar. Battalgazi ilçesinde Ayetullah Başkanım ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayımız Bilal Yıldırım ile tüm sıkıntıları biliyoruz. Bu sıkıntılar içinde Yeniden Refah Partisi kadroları Malatya’lı vatandaşlarımız için hazırdır. 31 Aralık yerel seçimlerinde zafer Yeniden Refah Partisinde olacak . Refahlı Şehirler için Güvenli yarınlar için 31 Mart’ta bizler hazırız ve Malatyalı vatandaşlarımıza hizmet için sabırsızlıkla bekliyoruz.” Şeklinde konuştu.

Battalgazi’yi ve Büyükşehir Belediyesini fethedeceğiz diyen Yeniden Refah Partisi Battalgazi Belediyesi Başkan Adayı Ayetullah Geçen, “Biz Allah ile birlikte olursak, Allah bizlerle birlikte olduktan sonra Biz Battalgaziyide Büyükşehiride fethedeceğiz inşallah.” dedi.

AYETULLAH GEÇEN ORDUZU EVLADIDIR

Yeniden Refah Partisi Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ayetullah Geçen , “Biliyorsunuz Ayetullah Geçen Orduzu evladıdır. Bugün Orduzu’ya onbirinci proğramımızı yapıyoruz. Orduzu evladına sahip çıktı.  Ayetullah Geçende Orduzu’ya yakışan işler yapacak inşallah. Bizler gelecek nesillere inançla kurulmuş , acıyla bükülmüş, şerefle bezenmiş ulvi bir dava mücadelesi bırakmaya çalışıyoruz. Bizim belediyeciliğimiz Allah’ın ayetlerine Peygamberimizin sünneti seniyyesine uygun, hakkaniyetli, adaletli mazlumun olmadığı bir Battalgazi olacak inşallah. Ve diyoruz ki sahipsiz bir Battalgazi’nin batması haktır, sizler Battalgazi’ye sahip çıkarsanız Battalgazi batmayacaktır.  Battalgazi üvey evlat muamelesi görüyor. ,İkinci sınıf muamele görüyor. Bunun sebebi tembel ,şımarık ,beceriksiz yerel yöneticilerden kaynaklanıyor. Biz üretken çalışkan bir belediyeciliği hayata geçireceğiz. Orduzu ve Battalgazi’nin problemlerini biliyoruz. Allah nasip ederse Orduzu’ya çok ciddi projelerimiz var. İmar problemlerini çözeceğiz. Sosyal tesisleri icra edeceğiz. Bu tembel yöneticilerin karşısına çıkacağız,  cesaretli iradeyi ortaya koyacağız. Sizlerde bugüne kadar sahip çıktınız seçimden sonrada kardeşinize sahip çıkarsanız Battalgazi’yi imar edeceğiz ihya edeceğiz inşallah.

Biz yapamayacağımız hiçbir şeyi söylemiyoruz. Söz verdiğimiz projeleri uygulayacağız. İlk hedefimiz depremin yaralarını saracağız. İvedi bir şekilde mağdur olan vatandaşlarımıza 2 katlı müstakil evler yapacağız. Battal Gazili esnaflarımızın ticarethanelerini ivedi bir şekilde yapıp hayata geçireceğiz ve yazın sonunda teslim etmiş olacağız.” dedi.

Orduzu’da gerçekleşen Battalgazi Belediyesi Encümen aday adayı tanıtım toplantısına katılan Yeniden Refah Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal yıldırım, kalabalık ortamı görünce çok duygulandığını dile getirerek, “Şu anda burada bu kalabalığı görünce inanın çok duygulandım. Çünkü biz partiyi ilk kurduğumuzda sağdan saysan beş soldan saysan beş kişiydik. Ama şimdi bakıyorum salonlara sığmıyoruz bu şunu gösteriyor, Yeniden Refah Partisi il genel seçimlerde hem Battal gaziyi hem de Yeşilyurt’u ve bütün ilçelerle beraber Malatya Büyükşehir Belediyesini alacak ve arkasından 2028 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Dr. Fatih Erbakan’ı Cumhurbaşkanı seçeceğiz inşallah. 14 Mayıs seçimlerine giderken birileri bize diyordu ki on bin oy alamazsınız . Anket firmaları bizi Malatya’da yüzde  3 gösteriyordu. Türkiye genelinde yüzde 1 gösteriyorlardı. Ama 14 Mayıs akşamında gördük ki, Malatya’da 9,5 i görünce sus pus oldular. Şimdi aynı anket firmaları Malatya’da yüzde 17-18 şu anda. Bu ne demektir üçle çarptığınıza yüzde 54’le Malatya’da oy alacağız. Malatya’da bütün belediyelerde ve ilçelerde genç dinamik ve Allah’tan korkan kadrolar ile yönetime geliyoruz inşallah” dedi.

CİMER’E ŞİKAYETLER DEĞERLENDİRİLMİYOR

Yıldırım,’’Türkiye’de Cimer’e giden şikayetlerde ilk sıradaki  il Malatya olmuştur diyen Bilal Yıldırım, “Malatyalılar en çok depremden dolayı şikayetlerini Cimer’e yazmışlardır. Biz diyoruz ki sizin Cimer’e yazdığınız şikayetleri kimse görmüyor okumuyor.  O kadar çok şikayet gidiyor ki  biz şikayetimizi Cimer yerine 31 Mart akşamı sandıklarda göstereceğiz. Sandıklarda Yeniden Refah Partisine oy vererek ve Malatya’da bir değişimi gerçekleştirerek şikayetlerinizi yukarılara göstermiş olursunuz. Bizi yöneten insanlar diyecek ki Malatya’da ciddi bir sıkıntı var , Malatya’da yerel yönetimde değişim oldu demek ki yerel yöneticiler işlerini yapamamışlar.Malatya’da daha ağır hasarlı binaların yüzde 25’i yıkılmadı. Adıyaman’da Hatay’da Maraş’ta ortalama yapılan konut sayısı 30 binin üzerindeyken Malatya’da daha 4 bin 200 konut yapılmaktadır. Biz Malatya Belediyesini kazandığımız zaman Malatya’nın parasını israf etmeden sadece hizmet etmek için kullanacağız’’şeklinde konuştu.

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler