Gezer, Seçim Gezilerini Sürdürüyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı Prof. Dr. İbrahim Gezer, seçim gezileri kapsamında kent merkezindeki esnafları ziyaret etti.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı Prof. Dr. İbrahim Gezer, seçim gezileri kapsamında kent merkezindeki esnafları ziyaret etti. Tek tek tüm esnafları dolaşan Gezer, Malatya’yı 5 yılda bölgenin cazibe merkezi haline dönüştürecek projelerini açıklayarak destek istedi.


31 Mart yerel seçimlerine kısa bir süre kalan Büyükşehir Bağımsız Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. İbrahim Gezer’de çalışmalarına hız verdi. Hazırladığı yol haritası ile meydanlara inen ve gittiği her yerde halkın desteği ile karşılanan Prof. Dr. Gezer, 20 yılı aşkındır Malatya’yı her konuda çalışan biri olarak kentin sorunlarının hazırladıkları projelerde kısa sürede çözüleceğini belirterek destek istedi.


Akpınar civarındaki esnafları geçici konteynerlerinde ziyaret eden Prof. Dr. İbrahim Gezer, ziyaretleri sırasında vatandaşların kafalarındaki soru işaretlerini de gidererek yapacakları projeleri anlattı.


Malatya için çok ciddi hazırlıklarının olduğunu ifade eden Gezer, deprem yaşamış bu şehri eskisinden daha güçlü bir il olarak ayağa kaldırmak adına ciddi bir çalışma içerisinde olacaklarını anlattı.

Malatya tarihinin gördüğü en kapsamlı çalışma ile halkın karşısına çıktıklarını dile getiren Prof. Dr. Gezer, 31 Mart'ta yapılacak seçimlerde halkın desteğini aldıktan sonra hiç vakit kaybetmeden yola koyulacaklarını ve Malatya'yı kısa sürede bölgenin cazibe merkezi haline dönüştüreceklerini söyledi.


Gezer, “Her alanda yol haritamız hazır. 31 Mart’ta yetki verirseniz Malatya tarihinin en kapsamlı kalkınma seferberliğini başlatacağız. Ekonominin canlandığı, kalkınmanın hızlandığı, barınma sorununun çözüldüğü, bölgenin lider kentine dönüşmüş bir Malatya‘yı birlikte inşaa edeceğiz. Tarihin en büyük kalkınma seferberliği için desteğinize talibim. Malatya 5 yılda Türkiye'nin en çok gelişen şehri olacak.” dedi.

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler