DEVA Partisi Malatya İl Başkanı Onur Güneş'den Bayram Mesajı

DEVA Partisi Malatya İl Başkanı Onur Güneş yazılı mesajında Malatyalıların Ramazan Bayramını kutladı. Güneş mesajında şu ifadelere yer verdi; “Aynı topraklar üzerinde yaşayan bizleri birbirimize kenetleyen, bir araya getiren, birlik ve beraberliğimizin timsali olan bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 DEVA Partisi Malatya İl Başkanı Onur Güneş yazılı mesajında Malatyalıların Ramazan Bayramını kutladı. Güneş mesajında şu ifadelere yer verdi; “Aynı topraklar üzerinde yaşayan bizleri birbirimize kenetleyen, bir araya getiren,  birlik ve beraberliğimizin timsali olan bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Bayramlar hatırlamanın, hatırlanmanın, kaynaşmanın derin anlamını yaşadığımız ve yaşattığımız günlerdir.

Birbirimize daha çok yaklaşmanın; büyüklerimizi, aile fertlerimizi, yakın çevremizi, dost ve arkadaşlarımızı sevindirmenin, onlarla aramızdaki bağları güçlendirmenin ve hasretleri bitirmenin en güzel yollarından biri şüphesiz bayramlardır. 

Milletimiz ebediyete kadar bu coğrafya da; bağımsız, onurlu ve milli değerlerine sahip çıkarak bayramlarını yaşayacak, bölme, ötekileştirme  ve itibarsızlaştırma hesabı ile hareket edenlere asla fırsat vermeyecektir. 

 Bu duygu ve düşüncelerle bütün İslam âleminin Ramazan bayramını tebrik eder hayırlara vesile olmasını niyaz ederim .

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler