Akçadağ’ın Sevilen Bağımsız Belediye Başkanı Kazgan Cemiyet’te

Ardamrcey WAS HERE

Malatya'nın Akçadağ ilçe Belediye Başkanı Ali Kazgan, Malatya Gazeteciler Cemiyeti (MGC) Başkanı Vahap Güner'e hayırlı olsun ziyaretinde bulunup, Cemiyet yönetimi ile bir araya geldi ve ilçesi için de bir çok müjdeli yatırım haberini açıkladı.

Malatya'nın Akçadağ ilçe Belediye Başkanı Ali Kazgan, Malatya Gazeteciler Cemiyeti (MGC) Başkanı Vahap Güner'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Malatya Gazeteciler Cemiyeti (MGC) yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.Tebrik ziyareti kapsamında Malatya Gazeteciler Cemiyeti'ni (MGC) ziyaret eden Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan (MGC) yeni yönetimine hayırlı olsun dileklerini sundu.


MGC Başkanı Vahap Güner, Akçadağ Belediyesi'nin Levent Vadisi'ni bir cazibe merkezi haline getirerek Malatya turizmine kazandırılması noktasındaki gayretli çalışmaları yakından izlediklerini belirterek Başkan Kazgan'ın Levent Vadisi için önemli çalışmalar yaptığını kaydetti.


Dönemin  Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman'a Allah'tan rahmet dileyen Kazgan ise; Yerel basının önemine vurgu yaptığı konuşmasında, özellikle yerelden kamuoyunun oluşmasında yerel basının çok önemli olduğuna dikkat çekerek, yaklaşan yeni yılın Malatyalılara ve ülkeye hayırlar getirmesini temennisinde bulundu.
Yapılan konuşmaların ardından gazetecilerle bir süre sohbet eden Kazgan ilçede tamamlanan ve devam eden projeler hakkında bilgiler verdi.

 


KAZGAN’IN KÖMBESİ ÇALIK’A İKRAM EDİLDİ…
Akçadağ mutfağının bş köşesinde yer alan saç da kömbe ile Cemiyeti ziyaret eden belediye başkanı Ali Kazgan’ın kömbesinin orta dilimini Cemiyet Genel Sekreteri Ali Aladağ AK Parti MKYK Üyesi Öznur Çalık’a ikram etti.


"AKÇADAĞ'A AVM YAPACAĞIZ"


Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaretinde önemli mesajlar ve ilçe için müjdeler de vardı.
Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan, "ilçemizde işyeri yok, market açılacak yer yok Belediye binasını ve çevresini yıkarak bir kapsamlı bir AVM ve işyerleri yapmak istiyoruz. Açık Cezaevi bu yıl hizmete açılacak" diyerek açıklamalarda bulundu.

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler